Автомобіль за перші 15 хв подолав 20 км,а за наступні -10км. Який це рух ? Яка середня швидкість

руху

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Иван.

Ответ:

Объяснение:

15 хв= 0,25 год

Знайдемо швидкість автомобіля за перші 15 хв

20:0,25= 80 км/год

Знайдемо швидкість автомобіля за наступні 15 хв

10:0,25= 40 км/год

Середня швидкість руху

(80+40)/0,25*2=120/0,5= 60 км/год

Нерівномірний прямолінійний рух