Автомобіль першу частину шляху 5 км проїхав зі швидкістю 36 км/год. Другу частину шляху він проїхав

за 25 хв год зі швидкістю 86,4 км/год. З якою середньою швидкістю рухався автомобіль на всьому шляху? Задачу розв'язувати з переведенням в систему СІ, відповідь подати в м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазанов Дмитрий.

S1=5 км=5000 м

V1=36 км/ч=10 м/с

t2=25 мин=1500 с

V2=86.4 км/ч=24 м/с

Vcp-?

Vcp=So/to

So=S1+S2

to=t1+t2

t1=S1/V1

t1=5000/10=500 c

S2=V2t2

S2=24*1500=36000 м

Vcp=5000+36000/500+1500

Vcp=41000/2000

Vcp=20.5 м/с