•1.3кН күш 600см-квадрат ауданға қандай қысым түсіреді?​


Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 1,3 кН = 1,3·10³ Н

S = 600 см² = 600·10⁻⁴ м²

__________

p - ?

Давление:

p = F / S = 1,3·10³ / (600·10⁻⁴) ≈  22 000 Па