ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО ! ТРАКТОРДЫҢ ОТЫН БАГЫНА ТОЛТЫРА ҚҰЙҒАНДА,70 КГ КЕРОСИН СЫЯДЫ.БАҚТЫҢ ІШТІЛІГІН

ЛИТРМЕН АНЫҚТА.Рк=800кг/м куб .ДАЮ 30 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ильназ.

Ответ:

V=m/p

V=70/800=0,0875m3=87,5л

Ответ:V=87,5л