Дайте відповіді на питання: 5)Знайдіть координату тіла через 20 с після початку руху, якщо

рівняння руху цього тіла має вигляд х=500-20t а)100м; б)400м; в)250м 6)Вкажіть, що є основною задачею механіки: а)Визначення швидкості тіла б)Визначення шляху, який проходить тіло в)Визначення положення тіла в будь-який момент часу 7)Яке значення має прискорення вільного падіння Землі? а)9.8м/с^2 б)98м/с^2 в)9.8км/с^2

Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

5) х=500-20t=500-20*20=500-400=100

6)ответ В : положение тела в любой момент времени

7) ответ А : 9,8 м/с²