Дайте відповіді на запитання: 1) Чи можна вважати матеріальною точкою диск, який після метання

спортсменом пролітає 50 метрів? а) Так; б)Ні; в) свій варіант відповіді 2)Яку фізичну величину обчислюють за формулою v = S/t? а) Переміщення; б)Час; в)Швидкість 3)Як називається направлений відрізок, який поєднує початкове та кінцеве положення тіла, що рухається? а)Пройденим шляхом б)Переміщенням в)швидкістю 4)З якою швидкістю повинен рухатися моторний човен, щоб через 5 хвилин потрапити у гавань,розташовану на відстані 1800 м? а)360м/с б)6 м/с в)180 м/хв

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.

1) а) да, т.к. размеры диска малы по сравнению с его перемещением.

2) в) скорость.

3) б) перемещение.

4) t=5*60 c=300 c; S=1800 м; V - ?

   V=S/t=1800/300=6 м/с  -  б).