Помогите пожалуйста очень надо!!!!!!!!! Задача 1 Знайти масу вантажу, що на пружині жорсткістю 40

Н/м робить 10 коливань за 5с. Задача 2 Яке значення прискорення вільного падіння одержав учень під час виконання лабораторної роботи, якщо маятник довжиною 40см за 0,5 хв здійснив 20 коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1. Дано:

k = 40H/м

N = 10

t = 5с

Знайти:

m-?

Розв'язок:

Формула маси:

m = kT²÷4π²

Знайдемо період коливань:

Т = t÷N = 5с ÷ 10 = 0,5с

Знайдемо масу вантажу:

m = 40H/м×(0,5с)²÷4×3,14²= 0,253кг

Відповідь: m = 0,253кг

2. Дано:

l = 40см

t = 0,5хв

N = 20

Знайти:

g - ?

Розв'язок:

Формула прискорення вільного падіння:

g=4π²l÷T²

Знайдемо період коливань:

Т = t÷N = 30c ÷ 20 = 1,5c

Знайдемо прискорення вільного падіння:

g= 4× 3,14²×0,4м ÷ (1,5с)² = 7м/с²

Відповідь: g = 7м/с²