Яка сила тертя діє під час руху залізного тіла масою 2 кг по залізній поверхні​


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Розв'язання:

m = 2 кг

µ = 0,3

Силу тертя знаходимо за формулою:

Fтер. = µN, де µ — коефіцієнт тертя заліза по залізу, якщо поверхня горизонтальна,

N = P = mg, тоді Fтер. = µmg.

Fтер. = (кг · Н)/кг = Н;

Fтер. = 0,3 · 2 · 9,81 = 6 (H).

Fтер. — ?

Відповідь: сила тертя дорівнює 6Н