Рівняння коливань тіла на пружині жорсткістю 400 Н/м має вигляд х=0,02 sin(t). Визначте повну

механічну енергію коливальної системи, період та частоту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Красовський Юра.

Объяснение:

w (t)=  \frac{kx {}^{2} }{2}  =  \frac{400 \times 0.0004 \times  \sin(^{2} t) }{2}  = 0.08 \sin{}^{2} t \\ t = 2\pi \sqrt{ \frac{x}{g} }  = 6.28 \times  \sqrt{0.00 \sin(t) }  \\ v =  \frac{1}{t}