Семикласник та десятикласник тренуються до легкоатлетичних змагань на стадіоні, бігова доріжка

якого має форму кола. В початковий момент часу семикласник знаходиться на одну четверту частину кола перед десятикласником. Швидкість руху семикласника 7 кіл за годину, а десятикласника 10 кіл за годину. Через який час рухаючись по коловому стадіону в напрямку семикласника, десятикласник наздожене його? ПЖЖЖ ДУЖЕ ЬРЕЮА

Ответы на вопрос

Отвечает Стахейчук Юлия.

Длина окружности 2πR.

Четверть длины - πR/2.

Это расстояние между бегунами  S.

При этом скорость сближения V=V1 - V2=10 - 7=3 км/ч.

Тогда время, через которое один догонит второго:

t=S/V

t=πR/2 : 3=πR/6 -  (R в км.)

Ответ: πR/6 (в часах). Все зависит от радиуса стадиона.