Визнач масу рулону, який виготовлено з паперу товщиною 0,1 мм. Якщо рулон розгорнути, то отримаємо

стрічку довжиною 20 м та шириною 50 см. Густина паперу 800 кг/м3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вожжова Настя.

Ответ:

m = 8 кг

Объяснение:

V = a×b×c = 20м × 0,5м × 0,0001м = 0,001 м³ - это объём бумаги в рулоне

m = pV = 800 кг/м³ × 0,001 м³ = 8 кг - это масса рулона