2. Визнач масу рулону, який виготовлено з паперу товщиною 0,1 мм. Якщо рулон розгорнути, то

отримаємо стрічку довжиною 20 м та шириною 50 см. Густина КГ паперу 800 кг/м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Ответ:

8кг

Объяснение:

р=800кг/м³; 0,1мм=0,0001м; 50см=0,5м; то V=0,0001×20×0,5=0,001м³;

m=pv; m=0,001×800=8кг