1. Чому дорівнює кут падіння променя на плоске дзеркало, якщо кут між падаючим променем і дзеркалом

20°?

Ответы на вопрос

Отвечает Карамов Газиз.

Ответ:

Объяснение:

ответ 70 градусов

α=β=90-20=70


Отвечает Мельцына Светлана.

Ответ:

кут падіння і відбивання однаковий

Тобто 60/2=30

Кут падіння дорівнює 30°