При зменшенні об’єму одноатомного газу в 5,2 рази його тиск збільшився на 30%. У скільки разів

змінилась внутрішня енергія газу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Настя.

Ответ:

Уменьшилась в 7,4 раза

Объяснение:

V1/V2=5.2     p2=0.7*p1    U1/U2=?

===

p1*V1/T1=p2*V2/T2

T2=0.7*T1/5.2

U1=(3/2)*v*R*T1

U2=(3.2)*v*R*T2

U1/U2=5.2/0.7=7.4

====================