Прилади на кораблі, які приймають звук по воді, зареєстрували вибух у воді поблизу її поверхні на

45 с раніше, ніж його почув матрос. На якій відстані від корабля стався вибух?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

Дано V1 =330 м/с V2=1483м/с S -

t1= S/V1

t2=S/V2 V2 - скорость звука в воде

Δt = t1 - t2 = S(1/V1 -1/V2)=S*(V2-V1/(V2*V1)

S = Δt*(V2*V1)/(V2-V1)=19100 м

решение верное проверьте вычисления

Отает