Довжина математичного маятника 10 м. Визначте період його коливань.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лепешков Влад.

Ответ:

T0=2π*√(L/g)=2*3,14*1=6.28≈6с

Объяснение:

L-довжина математичного маятника

g-прискорення вільного падіння