Місткість баку 200 л. Визначте масу нафти, що залили в бак


Ответы на вопрос

Отвечает Юшина Алёна.

Відповідь:

165,6 кг

Пояснення:

200 л = 0,2 м³

густина нафти з таблиці 828 кг/м³

p= m/V

m= p*V

m= 828*0,2

m= 165,6 кг