Дві однакові однойменно заряджені кульки, розташовані на відстані 0,9 м одна від одної, взаємодіють

із силою 0,25 Н. Заряд другої кульки дорівнює +18 нКл. Визначте заряд першої кульки

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйков Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₂ = 18 мкКл = 18·10⁻⁶ Кл

r = 0,9 м

F = 0,25 Н

____________

q₁ - ?

По закону Кулона:

F = k·q₁·q₂ / r²

Отсюда:

q₁ = F·r² / (k·q₂)

q₁ = 0,25·0,9² / (9·10⁹·18·10⁻⁶) ≈ 1,25·10⁻⁶  Кл