Довжина хвилі гамма-випромінювання у вакуумі 0,025 нм. Визначте її частоту.


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Дано:                      Розв'язання

γ=0,025 нм=          V=3*10^{8} м/с      

=2,5*10^{-11}м            δ=\frac{3*10^{8} }{2,5*10^{-11} }=1,2*10^{19} Гц

δ-?