2 Электр плитасы 220 В кернеуге арналған. Оның спиралінің кедергісі 75 Ом.Ток күшін табыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Татьяна.

Ответ:

2.93 A

Объяснение:

U=220 B    R=75 Ом    I=?

===

I=U/R=220/75=2.93 A

=======================