ДАМ 40 БАЛЛОВ,ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ! Куля масою 9 г за 2,0×10-⁴ с пробиває дерев'яну дошку.При

цьому її швидкість зменшується з 800м/с до 300 м/с.Знайдіть силу опору,яку чинить дошка.

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенофонтова Марина.

a=(V-Vo)/t

IaI=I(300-800)/(2*10⁻⁴)I=500*10⁴/2=2,5*10⁶ м/с²

Fсопр.=ma=0,009*2,5*10⁶=9*2,5*10³=22,5 кН.  Это ответ