Какие заряд проходит через попередній переріз провідника , якщо за 45 хвилин сила струму стала 5

міліампер​

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Ответ:

13,5 Кл

Объяснение:

t=2700 c   I=0.005 A    q=?

===

I=q/t

q=I*t=0.005*2700=13.5 Кл

==================