Пружина під навантаженням 45 H видовжилася на 0,15 м. Чому дорівнює жорсткість пружини?• Яку силу

потрібно прикласти, щоб пружина видовжилася на 10 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Расколов Александр.

Ответ:

k=300H/м;Fупр=30Н

Объяснение:

F упр=k*∆l => k=Fупр/∆l

k=45H/0,15м=300Н/м

10см=0,1м

Fупр=300Н/м*0,1м=30Н