Сила що діє на пличе важиля 2м дорівнює 5нютонів.Чому дорівнює момент сили


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Дано:

F= 5 H

L= 2 м

Знайти: М-?

Розв'язок

М=F*L M=5*2=10 H*м.

Объяснение:

Щоб визначити момент сили потрібно силу пожножити на довжину плеча.

Тільки L-це l маленька правильно писати.