Яку роботу в колі виконує електричне коло за 10 хвилин при силі струму 0,2 а і напрузі 12 в


Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Грант.

Ответ:

A=U*I*t=12*0,2*10*60=1440 Дж=1,44 кДж.

Объяснение: