Кубик із ребром 2см має массу 20г , із якаго матеріалу виготовлений куб


Ответы на вопрос

Отвечает Старовойтов Ваня.

a=2 см, m=20г

ρ, матеріал-?

ρ=m/V,  V=a³

⇒   ρ = m/a³ = 20/2³ = 20/8 = 2,5 г/см³

За таблицею густин матеріалів можна визначити, з чого виготовлений куб. Найближче значення--у кремнія (2,4 гсм³)