Скласти рівняння гармонічних коливань, якщо амплітуда коливань 4 см, а період коливань 4 с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белугин Семён.
X = A cos (wt + f0)
A = 0,04 м, w = 2п/T = 2п/4 = 1/2 * п
x = 0,04 cos (0,5пt)