Визначити густину гелію в балоні, якщо при тиску 2.5 атм середня кінетична енергія поступального

руху його атомів Дорівнює 4.2*10(-21) Дж. N (A) =6.02*10(23)

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Даня.

Ответ:

558825 +  { {x2525 {y252 \times 15222 \times \frac{?}{?} }^{2} }^{?} }^{?}