Знайди швидкість світла в алмазі, якщо його показник заломлення становить 2,4​


Ответы на вопрос

Отвечает Корсаков Данил.

Ответ:

Дано:

n=2,4

Знайти

v-?

Розв'язання:

Швидкість поширення знайдемо за формулою абсолютного показника заломлення:

n=c/v,де c=3×10^8м/С. -швидкість світла в вакуумі

Тоді V=c/n, V=3×10^8м/С/2,4, V=1,25×10^8м/с

Відповідь:V=1,25×10^8м/с