Визначте оптичну силу лінзи з фокусною відстанню -40 см Яка це лінза? (з умовою і розвязком )​


Ответы на вопрос

Отвечает Кемпа Юля.

Ответ:

Объяснение:

D = -40 см = -0,4 м

F - ?

==========

F = 1 / D = 1 / (-0,4) = -2,5 дптр

Линза - рассеивающая.