обчисліть силу струму яка проходить через мідний дріт довжигою 50м. та площою поперечного перерізу

0.25мм² пии напрузі 6.8В​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

R=(ρ•ʟ)/S=3,44≈3,4 Ом;

I=U/R=6,8/3,4=2 A.

Объяснение: