чому дорівнює сила струму в провіднику ,якщо за 10 с через його поперечний переріз проходить

2•10(20 типо степень) електронів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранчук Марина.

N=2•10²⁰

t=10 с

e=1,6•10⁻¹⁹ Кл

I-?

N=q/e  ⇒  q=e•N

I=q/t=e•N/t

I = 1,6•10⁻¹⁹•2•10²⁰/10

I = 3,2 A

Відповідь: 3,2 A