7. Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на кота масою 3 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Рукина Карина.

Ответ:

Р=mg=3*10=30

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

F=mg g=10 H/кг

F= 3кг*10 Н/кг= 30 Н