Чому дорівнює сила, яку потрібно прикласти, щоб рівномірно підняти відро води? місткість відра

дорівнює 12л, а маса порожнього відра 1кг дайте ответ срочно пожалуйста))

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Ответ:

масса воды 12кг, общая с ведром 12+1=13кг,

вес P=mg=13*10=130 H