визначте середню квадратичну швидкість руху молекули газу якщо маса молекули становить 3*10-27кг

концентрація молекули 2*10"20м а тиск газу - 0,8 Па

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Даша.

Объяснение:

p=(n*m0*v²*2)/3

v=√(3p/n*m0*2)=√(3*0.8/3*10^-27*2*10^-20*2)=√(2.4/12*10^-47)=1.41*10^-46