Яку роботу виконує електричний струму за t = 10 хв на ділянці кола, якщо напруга на цій ділянці

U= 36 В, а сила струму I= 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Бельбакова Аня.

Ответ:

А= U*I*t=36*0.5*600= 10800 Дж