ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! визначте з яким прискоренням рухається автомобіль що рушає з місця, якщо вин

набирае швидкости руку 54км/год за 30 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Казаченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

прискорення, з яким рухався автомобіль

v=54км/год=15м/с

a=v/t=15/30=0,5м/с²