Середня квадратична швидкість молекули вуглекислого газу за температури 0°С дорівнює 360 м/с. Яку

швидкість матиме молекула за температури 127°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

V=sqrt(3*R*T/M)

V2/V1=sqrt(T2/T1_=sqrt(400/273)=1,21

V2=1,21*V1=1,21*360=435,6 м/с

Объяснение: