Середня квадратична швидкість молекул газу, що знаходиться за температури 100 °С дорівнює 540 м/c.

Визначити масу молекули газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бикбаева Милана.

Відповідь:

Пояснення:

v=540 м/с

t=100 C

T=t+273 = 373 К

p=nkT=m₀nv²/3

m₀ =\frac{3kT}{v^{2} }

m₀ = 3* 1,38*10^(-23)*373/540^2 =5,3* !0^(-26) кг