Який опір має відрізок алюмінієвого дроту довжиною 1962,5м, як що радіус перерізу проволки

становить 2,5мм​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

R=ρ(ал)*L/S

S=πr²

R=ρ * L / (π*r²)

--------------------------

R=0,028 Ом*мм²/м * 1962,5 м /(3,14*6,25)мм²=2,8 Ом  -  это ответ.