З аеростата, який завис над Землею, впав вантаж. Через 10 с він досяг поверхні Землі. На якій

висоті знаходився аеростат? Опір повітря дуже малий. а)1000 б)100 в)50 г)500

Ответы на вопрос

Отвечает Высочан Ксения.

Дано:

t=10 c

Найти:

h-?

______________________________

h=gt^2/2.

h=10*10^2/2=500 (м).

Ответ: 500 м (г).