ДАЮ 25 БАЛОВ, 8 КЛАС Акумулятор мотоцикла має EPC 12 B і внутрішній опір 1 Ом. До нього підклюяео

реостата опором 7 Ом. Знайдіть силу струму в реостаті​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Георгий.

I=E/(R+r)

----------------

I=12 / (7 + 1)=12/8=3/2=1,5 A.