Акумулятор мотоцикла має EPC 12 B і внутрішній опір 1 Ом. До нього підключено реостата опором 7 Ом.

Знайдіть силу струму в реостаті. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелькин Илья.

Дано:  E=12 B;  r=1 Oм;  R=7 Oм;  I - ?

---------------------------------------------------

I=E/(R+r)

------------

I=12/(7+1)=12/8=3/2=1,5 A  -  это ответ.