Визначити тиск який чинить на підлогу хлопчик масою 40кг. Загальна площа підошви його взуття 200см

2​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнутдинова Эльвира.

Ответ:

19600Па

Объяснение:

m=40кг

S=200cм²=0.02м²

g=const=9.8 Н/кг

p=F/S

F=P=mg

p=mg/S

p=40×9,8/0.02=19 600Па