СРОЧНО! Физика 7 класс!! Решить не математически!!!! А физически!!!! Пішохід дві третини часу

свого руху йшов зі швидкістю 2 км/год, а час, що залишився - зі швидкістю 5км/год. Визначте середню швидкість пішохода протягом шляху.Не спамить! Не писать, если не знаете, или знаете как решать математически!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гушкашвили Валерия.

Дано:

V1=2км/год

V2=5км/год.

__________

Vcр-?

Решение

t*Vcp = 2/3t * 2 +1/3t * 5

Vcp = 2/3 * 2 +1/3 * 5= 3 км/год

Ответ: 3 км/год