СРОЧНО! Даю 30 б точкове джерело світла силою 150кд створює на книзі освітленість 100 лк. під

яким кутом падає світло на книгу якщо відаль між неї до джерел світла 1 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 150 кд

E = 100 лк

r = 1 м

_________

i - ?

Освещенность, создаваемая точечным источником света:

E = I·cos i / r²

Отсюда:

cos i = E·r² / I = 100·1² / 150 ≈ 0,667

i ≈ 48°