який тиск чинить гранітна колонна об'ємом 5м³ і площею основи 1,3м² на фундамент , введіть

відповідь у кПа​

Ответы на вопрос

Отвечает Мергер Никита.

Ответ:

≈ 104 кПа

Объяснение:

P=F/S ; F=mg, m=ρV → F=ρVg ; ρ = 2700 кг/м^3 – густина граніта.

P= ρVg/S=(2700 кг/м^3 ×5м^3×10 м/с^2 )/(1,3м^2 )≈104 кПа