Легкова машина масою 1500 кг збільшує швидкість на прямолінійній відрізку дороги. Модуль

прискорення дорівнює 1,9 м/с2, і діюча на машину сила опору дорівнює 420 Н. Чому дорівнює сила тяги (у кН)?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Ответ:

На машину діють силы тяги и сила опору, напрями яких протилежні

Fтяги= ma+Fопору=1500*1,9+420=2850+420=3270 Н=3,27 кН

Объяснение: