Пжжж срочно!!!!!!! Скільки води можна нагріти від 20 до 100°C і випарити за рахунок енергії, що

виділяється під час поділу 9,4г Урану-235? Втрати енергії не враховуйте; питома теплота пароутворення води дорівнює 2,3 МДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

W=w*N=w*m_u/Mr*Na=Q=c*m_v*(T2-T1)

m_v=w*Na*m_u/(Mr*c*(T2-T1))=200*10^6*1,6*10^(-19)*6*10^23*47/(235*4200*(100-20))=

= 11428571 кг ~ 11 430 т

Объяснение:

надеюсь правильно