1. Визначити змінення внутрішньої енергії 10 кг кисню при охолодженні від 358 до 273К.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воровский Владислав.

Дано:

m=10кг

Μ=32•10^-³кг/моль

T2=358К

T1=273К

Найти:

ΔU-?

------------------------

ΔU=(3/2) • mRΔΤ/Μ=(3/2) • 10•8,31•85/32•10^-³=331,1•10³=331,1кДж